HAKKIMIZDA

AnalitikPro Danışmanlık, yurt içinde ve yurtdışında birçok başarılı referansa sahip, kendi alanında uzman ve tecrübeli danışmanlarını bünyesinde barındıran,ülkemizi dünya bilişim sektöründe üst sıralara taşımayı hedeflemiş bir danışmanlık şirketidir. Hangi sektörde olursa olsun, bir kurum için Raporlama,bütçe ve planlama uygulamaları hayati önemtaşımakta olduğunun bilinci ile,müşterilerimizin verimlilik ve karlılıklarını arttırırken aynı zamanda maliyetlerini de düşürerek,uluslararası rekabet güçlerini en üst seviyeye taşıyan analitik danışmanlık hizmeti sunmaktadır....

Misyonumuz

İşletmelerin, teknolojinin hızıyla gerçekleşen sürekli değişime en hızlı şekilde adapte olmalarını sağlayarak, karlılık ve verimliliklerine artan oranda etki eden öncü ve yüksek kaliteli teknoloji servisleri sunmak.

...

Vizyonumuz

Sektöründe yenilikçi, teknolojik çözüm ve hizmetleriyle öncü olan ve paydaşlarını dünyaya taşıyan global bir güç olmayı hedeflerken, aynı zamanda toplumsal sorumluluk ilkelerine odaklanarak dünya çapında etkili bir liderlik rolü üstlenmeyi amaçlamaktadır.

...

Değerlerimiz

Dünya dijitalleşiyor ve biz de müşterilerimize dijital süreçlerinde yol haritası oluyoruz. Fakat bunu yaparken geleneksel olan karşılıklı saygı ve güven başta olmak üzere; müşteri odaklılık, kalite, sürekli gelişim ve ekip çalışması kültürümüzden de asla vazgeçmiyoruz.